Wellness

Od 10.-22.h

Naše ubytování v soukromí se nese ve stylu moderního farmhouse a zároveň by vše mělo být v  souznění odpočinku, relaxu a pohody. Kromě útulného bydlení jsme se snažili vytvořit pohodu i venku. Zastřešené luxusní posezení se vsazenou jaccuzzi je ideální místo pro celoroční relax. Jacuzzi je k používání v intervalech: 1 hodina používání, 2 hodiny dohřívání a filtrace, a to do 22.00 hodin.

Nezapomínejte prosím že i vířivka potřebuje svůj čas na dohřátí a filtrování, tedy po každém použití je třeba ji zavřít. Jakmile zůstane otevřená déle než 1 hodinu, uvede se sama do nouzového režimu.

Kdo miluje zdravý životní styl, určitě radost udělá finská sauna. Stačí si jen pustit svoji oblíbenou hudbu a už jen prohřát tělo tím pravým finským způsobem. Sauna je pro Vás k dispozici zdarma ve standardním použití pro saunování max. 3 hodiny/den, včetně předehřátí/při obsazení 1 pokoje. Max 6 hodin při obsazení obou pokojů. Poté se automaticky z bezpečnostních důvodů vypne (naše sauna není provozovaná s dohledem operátora, jako např. jiná saunové centra...) Další saunování je možné po dohodě/domluvě. Každá další započatá hodina 240,-Kč.

 A ten, kdo si bude chtít jen tak rozdělat oheň pod širým nebem a posedět se sklenkou vína, je také vše pohodlně připravené. Máme vyzkoušené, že pocit relaxu se dostaví přesně do 3 minut:)

WI-FI a internet ZDARMA v celém objektu!