Ubytování v Orchard House

Odpočinek ve venkovském stylu

Celý OrchardHouse sami pro sebe

Jakmile se za Vámi zavřou sama vstupní vrata, dýchne na Vás pocit soukromí a klid. A to je to jediné, co my na oplátku od Vás, hostů, od Vás vyžadujeme. Klid, žádnou hlučnou hudbu, žádné párty. Chceme OrchardHouse zachovat image klidové a relax zóny.

Bez domácích mazlíčků.

OrchardHouse je určen pouze pro naše platící hosty. Žádné jiné návštěvy nejsou povoleny. 

  • Nabízí 2x4-lůžkový pokoj, v každém z nich jsou 2 komfortní manželské postele, double bed. Sociální zařízení naleznete jak v patře, tak i v přízemí.
  • Pro sebe tak budete mít nejen 2 jmenované prostorné pokoje, 2 sociální zařízení, ale i velmi prostorný obývací pokoj s gaučem (3+2) a vybavenou moderní farmer kuchyní.
  • Dále je Vám plně k dispozici venkovní terasa, na které můžete prožít své ráno se šálkem kávy a vychutnat si tak start nového dne v příjemném prostředí Orchard House.
  • Kromě úžasného vybavení v OrchardHouse na vás venku čeká venkovní wellness posezení. Zde je umístěna odpočinková, zastřešené zóna a také vířivka pro 5 lidí, v intervalech: 1 hodina používání, 2 hodiny dohřívání a filtrace. Finská sauna už jen podtrhuje pocit relaxu. Podmínky užívání naleznete v odkazu "wellness".
  • Pro večerní chvíle můžete využít prostorné luxusní posezení s ohništěm.

Vše okolo je velmi komfortně připraveno tak, abyste si pobyt u nás opravdu užili.