Obývací pokoj Orchard

Bydlení s nádechem venkova

Obývací pokoj našeho OrchardHouse je situovaný v přízemí, plný denního světla a klidu. Design jsme vybírala opět dle mého milovaného farmhouse stylu, tedy kombinace dřeva, kovu a přírodních doplňků. Při rekonstrukci došlo ke spojení původních dvou místností, vznikl tak opravdu jeden velký a dominantní pokoj, o rozměru 7,5x5 m. Muselo se však technicky spojit  mohutnou traverzou ve stropě, kterou ale v tomto pokoji přímo zbožňuji. Nechtěla jsem ji nijak schovávat, ani zakrývat žádným trámem - a podařilo se, do obývacího pokoje opravdu patří.

Velké množství farmer doplňků, námi vyrobených, obývací pokoj v OrchardHouse ještě více zútulňují. Jde o to, cítit se prostě dobře a navíc jako bonus se namotivovat věcmi okolo, které jsou často opravdu jen nápadem, nikoliv nedosažitelným projektem:)

Čas strávený v této místnosti, vybavené prostornou sedačkou pro 6 osob, krbovými kamny, velkoplošnou TV, 02 sportem, plným TV balíčkem, úhlopříčka 128 cm. Vytápění horkovzdušné s rekuperační jednotkou,  v létě klimatizované. Detektor kouře s napojením na centrální zabezpečovací jednotku. Čtecí koutek přinese určitě také pocit pohody.